- Betty Simmons to Phillip E. Coleman in District 22.
- Jon Keith and Don Kenneth Zemanek to Erik J. Schieman in District 22.
- Lauren and Nicolas B. Thompson to Lauren and Nicolas Thompson in district 22.
- Zachary and Wendy Wallace to Lauren P. and Nicolas B. Thompson in District 22.
- David Kellett Hochreiter to Andrew J. Maxwell in District 4.
- Rubye Nicole Fesmire to Alec Rimmer.
- James and Jean Roberts to Don and Jeanna Bush in District 24.
- Robert D. Roger to Kody and Paul L. Hollingsworth in District 16.
- Brent and Lenita P. Oatsval to Shane and Courtney Oatsval in District 12.
- Jeremy and Shahreen Newsome to Hershel B. Chipman Jr. in District 8.
- Jimmy Castleman to Aubrey Ray and Marilyn Chamberlain in District 23.
- Aubrey Ray and Marilyn Chamberlain to Jimmy Castleman in District 16.
- Carolyn White to Terry L. and Marian M. Herndon.
- Randy Long to Terry and Marian Herndon.
- Kevin L. and Robin H. Hayes to Cale A. and Cassidy B Belew in District 11.
- Martha E. and Billy M. Gooch to Martha E. Gooch and others in District 13.
- Jeff Harrison to Jonathan Cobb in District 8.
- Rita Brown to Brandon M. McBroom in District 2.
- Lisa Kelly to Danny D. Halter in District 13.
- Tina Renee P. Staley to Ronnie D. and Tracy L. Perkins in District 14.
- Joey Conner to Jeremy and Amanda Olten in District 11.
- Plum Investment Group, LLC to Shawn Patrick and Miranda K. Haggerty in District 17.
- McKenzie Auto Parts, INC. to Jerry R. Phipps Jr. in District 22.
- Patricia E. Kilburn to Dana and Alexander Storrs in District 6.
- The First National Bank of Oneida to Don Bush in District 7.
- Blue Sky INV. INC. to Christopher and Melissa C. Olcott in District 22.
- James Seaton to Robert Alex Grissom in District 4.
- John W. and Jo Lynn Cleveland to John Cameron and Anna Marie Norwood.
- H&S Lawn Care & Landscaping to Stone, etc. LLC in District 11.
- Thomas Ecker to Cynthia Martin in District 21.
- Renae Geiger to Jay and Crystal Baughman.
- Faye Greene to Daniel W. and Amanda Bartley in District 11.
- Jeffery C. Lowe and others to Matthew A. and Jacqualyn A. Ramsey in District 11.
- Lumenie Denilus to Tai Lam in District 13.
- Sheri Hilliard to Guy S. Roberts in District 12.
- Susan Rene’ Arnold to Susan Rene’ Arnold.
- A. Marie Krebs to Barry R. and Susan Marie Harrell.